Portrét

Přirozené světlo
nebo ateliérové
svícení

Nabízíme portrétní focení kdekoliv venku nebo u nás v ateliéru, záleží jen na Vás, o co máte zájem. Po domluvě jsme schopni přijet a focení uspořádat přímo u Vás, takže máte veškerý komfort a zůstáváte v pohodlí Vašeho domova.

Přirozené světlo
nebo ateliérové
svícení

Profesionální portrét

Pro někoho může být nutností, bez které se neobejde. Pokud však nejste zrovna generální ředitel velkého podniku, určitě využijete profesionální portrét jako kvalitní vzpomínku na období života, ve kterém se právě nacházíte.

Čas se dá zastavit jen na fotografii. Nebojte se zainvestovat do Vašich vzpomínek. Zastavíte čas a získáte portrét, na kterém se sami sobě budete líbit.

Nabízím portrétní focení venku nebo v prostředí mého vlastního ateliéru. V případě, že je vám pohodlnější zůstat ve svém prostředí a pokud to umožňují podmínky Vašeho domova, přijedeme a focení můžeme zrealizovat přímo u Vás. Tuto možnost je vždy potřeba konzultovat předem.

Podrobnější informace

Jak dlouho focení portrétu trvá?

Samotné focení nezabere mnoho času. Někdy stačí i deset minut, záleží na tom, jak brzy se fotografovaný uvolní a cítí se naprosto přirozeně. Obvykle celý proces focení portrétu trvá hodinu a půl.

Jak focení probíhá?

Nejprve je potřeba domluvit se na stylu výsledné fotografie. V případě venkovního focení vybereme vhodné místo. V případě, kdy fotíme v ateliéru, zvolíme vhodné pozadí a nasvícení. Pokud máte jasnou představu o výsledném snímku, nebojte se připravit si vzorovou ukázku, jak by mohla fotografie vypadat. Pakliže to půjde, budeme se snažit Vašemu cíli co nejvíce přiblížit. Následné focení probíhá tak dlouho, abychom společně vytvořili výsledek, se kterým budete spokojeni.

Co dostanete?

Výsledkem je jeden dokonale retušovaný portrét v digitální podobě ve vysokém rozlišení. Snímek si vyberete sami ze všech nafocených fotek. Pokud si nejste jisti, můžete výběr finální fotografie nechat na nás.

Během focení vznikne obvykle snímků více. K výslednému upravenému snímku je můžete dostat v digitální podobě neupravené. Tedy tak, jak byly vyfoceny.

Kolik za focení zaplatíte?

Aktuální ceny naleznete v ceníku. Částka zahrnuje přípravu, samotné focení, následné úpravy a jeden upravený vyretušovaný portrét dle Vašeho výběru. V případě zájmu jsme schopni dodat výslednou fotografii vytištěnou v rozměru a na materiál, který si zvolíte. Částka se pak navýší o cenu tisku.

Naše portréty

Na míru Vašemu stylu

Ať už si vyberete portrétní focení v ateliéru, u Vás doma nebo třeba venku na zahradě, vždy se postaráme o co nejlepší výsledek, kde se budete sami sobě líbit.

Venkovní portrét

Galerie

Ukázky našich portrérů

Romské děti
Tereza_portret_900_halaj_net
Natálie V.
kluci_web
Portrét muže, 2022
_MG_4852_halaj_net_halaj_net
Lucy1_halaj_net
_MG_5568-Edit-2_halaj_net
MG_8133-Edit_halaj_net
Jessica_halaj_net
Kateřina, portrét 2022
MG_7539-Terka_halaj_net
Jessica3_halaj_net-Recovered
Tomas
MG_5998_halaj_net
MG_1275_halaj_net
Jarní portrét
MG_4094_halaj_net
MG_0349_halaj_net-600×900
Benátky
_MG_9303_halaj_net
_MG_1038_halaj_net
_MG_9061_halaj_net
_MG_9621_halaj_net

Autor snímku: David Halaj, všechna práva vyhrazena