Kontaktní údaje

Domácí Fotoateliér

Sídliště 660
357 01 Rotava

Kontakt

Telefon: + 420 602 238 470
Email : dejf@halaj.net

Provozní doba

Termín focení je nutné domluvit předem

Sledujte mě

Rád zodpovím Vaše dotazy

Děkuji za Váš čas, který jste věnovali prohlídce prezentace. Pokud máte zájem o focení nebo se chcete jen na cokoliv zeptat, kontaktujte mě e-mailem, telefonicky nebo využijte formulář. Ještě předtím si prosím přečtěte odpovědi na časté otázky, které Vás možná také zajímají.

Jaké služby nabízíte?

Mým hlavním zaměřením jsou portréty, svatební fotografie, reportáže, rodinné nebo těhotenské fotky. Více informací najdete v nabídce služeb.

Kde působíte?

Působím v Karlovarském kraji, přesněji v okresech Sokolov, Karlovy Vary, Cheb. Nabídky na focení v jiných částech republiky řeším individuálně.

Máte vlastní ateliér?

Mám vlastní domácí ateliér, kde se dají pohodlně zvládnout portréty jednotlivců nebo skupinek v maximálním počtu 3 osob. Větší skupiny lidí je nutné projednat. Adresu ateliéru najdete výše.

V jakém formátu jsou výsledné fotografie?

Všechny vybrané snímky dostanete v digitální podobě ve formátu JPG ve vysokém rozlišení vhodném pro tisk běžných i velkoformátových fotek. Na vyžádání je možné dodat fotografie v bezeztrátovém formátu TIFF.

Jak můžu focení objednat?

Focení můžete objednat e-mailem, telefonicky nebo použitím formuláře na tomto webu. Všechny jmenované možnosti naleznete na této stránce.
Formulář

Máte zájem o jakékoliv focení?

Není na co čekat. Pošlete poptávku nebo si rovnou termín zarezervujte. Klidně s několikatýdenním předstihem.

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely vyřízení požadavku.

Autor snímku: David Halaj, všechna práva vyhrazena