Fotografování se věnuji od roku 2001. Specializuji se na fotografování lidí, přesto si rád vyfotím krajinu, přírodu nebo architekturu. Ovládám základní i pokročilejší retuše a jako grafik znám celý DTP proces až po přípravu dat pro tisk.

David Halaj

Fotograf

Dodejte svým vzpomínkám podobu profesionální fotografie. Vždyť nejdokonalejší vzpomínka je ta vytištěná.

Zahoďte ostych a zjistěte, že fotografování nebolí. Vše, co potřebujete, je uvolnit se a spolupracovat s fotografem. Pak vzniknou fotografie, na kterých se sami sobě budete líbit.

Co Vás zajímá?

Odpovědi na otázky, které Vás možná také zajímají

Mým hlavním zaměřením jsou portréty, svatební fotografie, reportáže, rodinné nebo těhotenské fotky.

Více informací najdete v portfoliu služeb.

Působím v Karlovarském kraji, přesněji v okresech Sokolov, Karlovy Vary, Cheb. Nabídky na focení v jiných částech republiky řeším individuálně.

Mám vlastní domácí ateliér, kde se dají pohodlně zvládnout portréty jednotlivců nebo skupinek v maximálním počtu 3 osob. Větší skupiny lidí je nutné projednat.

Adresu ateliéru najdete v kontaktech.

Všechny vybrané snímky dostanete v digitální podobě ve formátu JPG ve vysokém rozlišení vhodném pro tisk běžných i velkoformátových fotek. Na vyžádání je možné dodat fotografie v bezeztrátovém formátu TIFF.

Focení můžete objednat e-mailem, telefonicky nebo použitím formuláře na tomto webu. Všechny tyto možnosti naleznete v kontaktech.

Fotky, které mám rád

„Umělec.“

Tahle je jedna z mých nejoblíbenějších… Umělec sedící u svých děl na Piazzale degli Uffizi poblíž florentského paláce Pallazzo Vecchio. 

(Florencie, 11. srpen 2013, 14:43)

 

„Na Vydře.“

Portrét mého táty na místě, kde to má nejraději. Dlouho jsem si přál tenhle portrét vyfotit, až to jednoho říjnového dne konečně vyšlo.

(Šumava, Antýgl – řeka Vydra, 3. říjen 2015, 13:42)

Poslat nezávaznou poptávku

Autor snímku: David Halaj, všechna práva vyhrazena