Fotoobraz

Exkluzivní
FineArt
portrét

Exkluzivní obraz v rámu, který sluší nejmenším, mladým, ale i seniorům, bez ohledu na věk. Portrét je svícen a komponován tak, aby vypadal jako renesanční obraz.

Exkluzivní
FineArt
portrét

Exkluzivní portrét v rámu

(fotoobraz)

Je vytištěn na jedinečném barytovém fotopapíru, který mimo jiné vyniká naprosto přesným barevným podáním a vynikající kresbou ve všech detailech. Fotografie jsou nasvíceny a upravovány tak, aby i v tisku působily jako skutečný obraz.

Díky vysoce kvalitnímu materiálu a způsobu tisku fotografie nepodléhají působení času a uchovají si svůj vzhled s garancí stálosti až 200 let.

Jak jsem fotil obraz pro mojí babičku

Nejprve dlouhé přemlouvání a když babička konečně k focení svolila, roli modelky si užívala… Výborně spolupracovala, ale museli jsme pracovat rychle, aby byl portrét co nejuvolněnější a přirozený. Výsledek předčil veškerá očekávání.

Ještě nejméně měsíc po focení měla babička radost z toho, že i ve svých 86. letech mohla být na chvíli modelkou…

Podrobnější informace

Jak dlouho focení obrazu trvá?

Samotné focení nezabere mnoho času. Někdy stačí i deset minut, záleží na tom, jak brzy se fotografovaný uvolní a cítí se naprosto přirozeně. Obvykle samotné focení zabere 30 až 60 minut.

Jak focení probíhá?

Nejprve je potřeba připravit prostředí a nasvítit scénu. Po zhruba 15 minutách můžeme začít s focením portrétu.

Můžete zůstat v klidu domova

V případě, že je vám pohodlnější zůstat ve svém prostředí a pokud to umožňují podmínky Vašeho domova, přijedeme a postavíme přenosný ateliér u Vás. Ocení to především starší lidé. Tuto možnost je vždy potřeba konzultovat předem.

Co dostanete?

Výsledkem je jeden retušovaný portrét v digitální podobě nebo vytištěný portrét – doporučujeme velikost 50×60 cm (rozměr lze změnit). Portrét je vytištěn na vysoce kvalitní papír a adjustován na 5-ti mm PVC desce. Rám není součástí dodávky, ale v případě zájmu jsme schopni dodat obraz včetně Vámi vybraného rámu.

Během focení vznikne obvykle snímků více. K výslednému upravenému snímku je můžete dostat v digitální podobě neupravené. Tedy tak, jak byly vyfoceny.

Kolik za obraz zaplatíte?

Aktuální ceny naleznete v ceníku. Částka zahrnuje přípravu, samotné focení, následné úpravy, popřípadě i tisk adjustovaný (nalepený) na 5mm PVC desce. Součástí ceny není doprava (v případě focení v domácím prostředí) ani rám. V případě zájmu jsme schopni dodat obraz zarámovaný (částka se navýší o cenu konkrétního rámu).

Provedení

Exkluzivní v každém detailu

Po výběru finálního snímku přichází na řadu retuš. Díky ní se fotografie stává ještě více obrazem. Tisk na vysoce kvalitní papír a zarámování umocní výsledek, takže celek působí jako renesanční umělecké dílo.

Galerie

Ukázky našich portrérů

_MG_2891-Edit_halaj_net
Josef_Picha_33x39,6_PRINT
obraz_Tereza_vyrez
FineArt portrét
Tatinek_33x48_PRINT_02-2016
_MG_7458_halaj_net_halaj1_net
_MG_7426_halaj_net_halaj1_net
FineArt portrét
_MG_8336-PRINT_50x60_halaj_net
Adelka_PRINT_25x30_FIN
Babicka_PRINT_50x60_FIN
Babicka_PRINT_50x60_vyrez
Barunka_PRINT_25x30_FIN
Dasa_PRINT_25x30_FIN
Dasenka_Smolikova_halaj_net
lady-and-dog_halaj_net_hires
Natalka_50x60_PRINT
Niky_50x60_FIN
Tetka_PRINT_50x60_FIN
Tetka_PRINT_50x60_vyrez

Autor snímku: David Halaj, všechna práva vyhrazena